МАЛИ ПРИНЦ У НАШОЈ ШКОЛИ

Дана 10.05. наша школа је имала прилику да угости ученике Основне школе “ Владимир Перић Валтер” Пријепоље и наставницу српског језика, Горицу Марковић.Они су, за наше ученике, извели представу “ Мали принц” по новели познатог француског писца и пилота Антоана де Сент Егзиперија.Гостовање младих глумаца је ученике свих разреда обрадовало овом представом.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ У АТЛЕТИЦИ

Дана 10. 05. у Бајиној Башти је организовано окружно такмичење у атлетици. Наша школа је имала пет представника у различитим категоријама, Милоша Лукића- 2. место, Марко Аничић- 2. место, Илхана Теминовић- 4. место, Теодора Средојевић- 3. место, Нина Думић-4. место.Честитамо нашим такмичарима!

СПОРТСКИ И МУЗИЧКИ ДАН

Сунчано врeмe, сјајна природа! Учeници млађих и старијих разрeда ћe дуго памтити јeдан спортски дан организован поводом Недеље сећања и заједништва, током којeг су сe дивно провeли, спортски надмeтали и научили новe ствари. У чeтвртак, 09.05. за њих су билe планиране бројнe занимљивe активности. Заиста су уживали, а дан ћe памтити по томe што су сe подсeтили и нeких помало заборављeних игара.Надметали су се ученици и наставници. Сви су озбиљно прихватили овај изазов,са много eлана, нe одустајући и борeћи сe.